Pracownicy

Nasi Pracownicy

Ponad 50 procent pracowników pracuje z nami ponad 5 lat, a 450 jest z nami  dłużej niż 10 lat. Poznaj niektórych z nich:

Katarzyna Mikucka

Kierownik ds. Administracji, Oddział Wrocław

W firmie pracuję od 15 lat. W tym czasie dużo się nauczyłam. Pracując przez tyle lat w dziale administracji widzę, jak firma się rozwinęła, ile zmieniło się na plus. W moim przypadku praca miała także ogromny wpływ na moje życie prywatne, bo spotkałam tu życiowego partnera.

Marcin Zarek

Okręgowy Kierownik ds. Zapobiegania Stratom

Pracę w Providencie cenię przede wszystkim za stabilność zarówno pod kątem zatrudnienia, jak i finansów. Firma nagradza za dobre wyniki. Dzięki szkoleniom podnoszę swoje kwalifikacje i rozwijam się zawodowo. Równie ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera w pracy. Przez 12. lat poznałem tu wiele ciekawych i sympatycznych osób.

Monika Walo

Koordynator ds. Rozrachunków i Kasy

Praca w Providencie, to nieustające wyzwania. Na pewno nie mogę narzekać na nudę. Na co dzień współpracuję z ciekawymi, pełnymi pozytywnej energii i przyjaźnie nastawionymi ludźmi. Prywatnie jestem mamą czteroletnich bliźniaków. Po ostatniej imprezie Mikołajkowej zorganizowanej przez firmę moje dzieci doszły do wniosku, że wolą z mamą chodzić do pracy niż do przedszkola, bo u mamy w pracy Mikołaj rozdaje prezenty.