O nas

Moja praca jest fajna

Cześć, moja praca jest fajna!
Po prostu ją lubię!
Po prostu ją lubię! Cenię stabilność zatrudnienia, to, że jesteśmy dużym, międzynarodowym pracodawcą, że mamy wysokie standardy związane z rekrutacją i zarządzaniem, że zawsze dostaję wynagrodzenie bez zwłoki, że mam opiekę medyczną dla siebie i rodziny. Dwa lata temu wróciłam z urlopu macierzyńskiego i jak każda matka miałam obawy, jak to będzie. Niepotrzebnie! Dla przełożonych oczywiste było to, że wracam, miejsce pracy czekało na mnie! Teraz korzystam z elastycznych godzin pracy – to pomaga w godzeniu spraw zawodowych i rodzinnych.
 
Cześć, moja praca jest fajna!
Nasz biznes opiera się na ludziach – dobrych relacjach z Klientamii osobami, z którymi pracujemy na co dzień.
Nasz biznes opiera się na ludziach – dobrych relacjach z Klientamii osobami, z którymi pracujemy na co dzień. Dla mnie dużym wsparciem jest Beata Bardoni. Dzwonię do niej, aby się poradzić w kwestiach służbowych, ale zawsze też omówimy kilka drobnych spraw prywatnych:) To Beata motywowała mnie, abym objęła funkcję koordynatora struktury terenowej.
 
Cześć, moja praca jest fajna!
Przygodę w Providencie zacząłem w 2003 roku, ale największej zmiany doświadczyłem dziewięć lat później.
Przygodę w Providencie zacząłem w 2003 roku, ale największej zmiany doświadczyłem dziewięć lat później. W 2012 roku dołączyłem do zespołu ProXXI i choć decyzja nie była łatwa, to pomyślałem: „Chcę czegoś nowego, dość strefy komfortu. Chcę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu rozwiązań, a nie tylko je wdrażać”. Projekt startował w Katowicach. Pojechałem tam – zimno, plucha, mnóstwo nowych ludzi i na dodatek pokój bez okien. Pomyślałem: „Co jest grane?”. Dobrze, że na swej drodze spotkałem dwóch innych Tomków :) Każdego dnia uczyłem się nowych rzeczy, podejmowałem kolejne wyzwania! Dzisiaj pracuję w Warszawie, w Biurze Zarządzania Projektami, aktualnie wspieram projekt Transformacja Sieci Sprzedaży. Znowu mam poczucie, że tworzymy COŚ wyjątkowego dla Firmy, znów „nadchodzi nowe” :) Dlatego zachęcam wszystkich do podejmowania kolejnych wyzwań – w naszej Firmie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko chcieć i nie bać się zmiany!
 
Cześć, moja praca jest fajna!
Cześć, moja praca jest fajna! W tym roku byłam w Londynie. Jeszcze tego nie wiecie, ale w przyszłym wybieram się do USA :)
Cześć, moja praca jest fajna! W tym roku byłam w Londynie. Jeszcze tego nie wiecie, ale w przyszłym wybieram się do USA :) Trzymajcie za mnie kciuki! Na co dzień daję z siebie wszystko i nie jestem jedyna, bo moi koledzy też się maksymalnie angażują. Często słyszę od szefa po dobrze zamkniętym kwartale: "Nela, dobra robota". Generalnie lubię gratulacje, to niesamowicie mnie motywuje. Cieszę się, że jestem doceniana. A wspomnienia z Londynu? Są bezcenne! Co je może przebić? Chyba tylko Wielki Kanion!
 
Cześć, moja praca jest fajna!
Cześć, moja praca jest fajna! Z natury jestem gadułą, więc to oczywiste, że dzielę się pomysłami, różnymi historiami, które opowiadam po to, aby motywować innych i przekazywać najlepsze praktyki.
Cześć, moja praca jest fajna! Z natury jestem gadułą, więc to oczywiste, że dzielę się pomysłami, różnymi historiami, które opowiadam po to, aby motywować innych i przekazywać najlepsze praktyki. Cztery lata temu zobaczyłam ogłoszenie p wyborach do Forum. Pomyślałam: "Dlaczego nie?". Tyle słyszałam, że Forum jest fajne, że można wpływać na zmiany, że bardzo często wdrażane pomysły były efektem pracy Forumowiczów.Na pierwsze spotkanie pojechałam nieco onieśmielona, rozglądałam się bacznie! Dzisiaj wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Jestem Forumowiczem już drugą edycję.
 
Cześć, moja praca jest fajna!
Cześć, moja praca jest fajna! Pracuję w firmie już 16 lat, czyli... prawie od początku. Czasami znajomi pytają, dlaczego tak długo?
Cześć, moja praca jest fajna! Pracuję w firmie już 16 lat, czyli... prawie od początku. Czasami znajomi pytają, dlaczego tak długo? Też się często zastanawiam, co mnie tu trzyma :) Zaczynałam w małym oddziale w Sochaczewie, który mieścił się w mieszkaniu. Teraz zarządzam zespołem ekspertów i specjalistów z Biura Zarządzania Projektami. Przez 16 lat firma zmieniła się nie do poznania. Wprowadzono rozwiązania, o których na początku nawet nie marzyłam. Pracujemy w świetnych warunkach. Mamy nowoczesne biuro główne i oddziały. Wszystkich obowiązują te same, jasne zasady awansu. Cieszę się, że dostajemy nagrody, to "wisienka na torcie", ale też obiektywne potwierdzenie, że jesteśmy najlepszym pracodawcą.