Nasi Doradcy Klienta

Ponad 2000 naszych Doradców Klienta jest z nami od ponad pięciu lat. Poznaj niektórych z nich:

Robert Mrozek

Doradca Klienta, Oddział Kutno

Swoją pracę w Providencie rozpocząłem 11 lat temu, wówczas nie przypuszczałem że moja przygoda z tą firmą będzie trwać tak długo. Provident nie tylko pozwolił mi zrealizować wiele marzeń (edukacja dwóch córek, zrobienie prawa jazdy, zakup samochodu) dzięki dodatkowym funduszom ale również dał szansę na pogłębienie wiedzy i rozwinięcie dotychczasowych umiejętności.

Halina Stenclik

Doradca Klienta, Oddział Głogów

Jestem przedstawicielką od 13 lat. Praca w Providencie dała mi szansę na rozwój. Nauczyłam się wyznaczać sobie cele i do nich dążyć, co zaowocowało licznymi dyplomami i nagrodami. Mam poczucie własnej wartości. To miło, gdy jest się potrzebnym i pomaga się innym.

Małgorzata Charchut

Doradca Klienta Opiekun, Oddział Rzeszów

Współpracę z firmą rozpoczęłam ponad osiem lat temu. Na początku miałam wiele obaw ale atmosfera w oddziale bardzo mnie zaskoczyła. Mili ludzie, szybkie, profesjonalne i bezpłatne szkolenia. Na początku nie było "kokosów” ale zauważyłam, że z tygodnia na tydzień zarabiam coraz lepiej. Zrozumiałam, że wszystko zależy ode mnie i mojego zaangażowania.

Jacek Saniternik

Doradca Klienta, Oddział Kraków

Swoją przygodę z firmą zacząłem 13 lat temu. Pracę w Providencie cenię za wiele rzeczy. System  częstych szkoleń  i bardzo profesjonalne podejście przełożonych do Przedstawicieli, sprawia że praca  jest naprawdę ciekawa i pełna wyzwań. Wielokrotnie byłem doceniany. Wiem, że jestem tak samo ważny dla firmy,  jak dla mnie klient.