Co robimy dla innych

Tak! Pomagam

Tak! Pomagam
 

Tak! Pomagam to program wolontariatu pracowniczego realizowany przez Providenta nieprzerwanie od 2006 r. Sukces Tak! Pomagam wynika z faktu, że wolontariusze sami decydują komu i w jaki sposób chcą pomóc, bo

wiedzą najlepiej gdzie wsparcie jest potrzebne. Zgłoszone przez nich pomysły, ocenia niezależna Rada Programowa. Na realizację najlepszych firma przeznacza granty finansowe. Wolontariusze remontują sale przedszkolne i świetlice środowiskowe, organizują wycieczki, Mikołajki, obchody Dnia Dziecka, wspierają hospicja, szkoły i schroniska dla zwierząt. Program jest prowadzony pod patronatem merytorycznym Centrum Wolontariatu.

 
Tak! Pomagam w liczbach
 
  • 22 edycje programu wolontariatu pracowniczego
  • W każdej edycji bierze udział blisko 400 wolontariuszy
  • Ponad 500 zrealizowanych projektów na terenie całej Polski
  • Ponad 1 400 000 złotych - środki przekazane przez firmę na realizację projektów
  • Blisko 1000 godzin przepracowanych w każdej edycji
 
 
Poznajcie naszych wolontariuszy

Milena Jagoda

Kierownik Zespołu Odzyskiwania Należności

Wolontariat daje coś bezcennego - poczucie, że to co robię jest naprawdę ważne i ma sens; sprawia, że na chwilę na czyjejś twarzy pojawia się uśmiech. Realizacja projektów Tak! Pomagam to potwierdzenie, że pracuję z fantastycznymi ludźmi, na których mogę liczyć w każdej sytuacji.

Marek Białkowski

Dyrektor Biura Ryzyka Kredytowego, Biuro Główne

W dobie powszechnej komercjalizacji wszystkiego, najlepszą rzeczą jaką mogę dać drugiemu człowiekowi jest właśnie mój czas. Po kilku godzinach niełatwej pracy, patrząc na efekt i szczęście osób, którym się pomogło, mam pewność, że zrobię to jeszcze nieraz.

Więcej